Polska, medal Powszechna Wystawa Krajowa 1894

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:33:20
169624
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Powszechna Wystawa Krajowa 1894, medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a z 1894 wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie; Aw: Uskrzyglony geniusz nakładający wieńce personifikacjom przemysłu i sztuki, w tle narzędzia i rekwizyty, u dołu panorama Lwowa i sygnatura Cyp. Godebski - H. Nocq; Rw: Gałązka palmowa i napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA 1894
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 84.16 g, 63.4 mm, patyna
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka nr 377

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 328

1)  180 zł