Polska, medal z okazji 200-lecia odsieczy wiedeńskiej, ( 1883 r. )

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:33:00
169625
Opis: Polska - XIX wiek, medal z okazji 200-lecia odsieczy wiedeńskiej, ( 1883 r. ), medal autorstwa J. Tautenhayna wybity w 1883 r z okazji 200-lecia Odsieczy Wiedeńskiej, Aw: Popiersie króla w zbroi, płaszczu i koronie w prawo, w otoku IOANNES III REX POLONIAE MAGNVS DVX LITHVANIAE RVSSIAE, Rw: W wieńcu laurowym OB SOLVTAM OBSIDIO / VINDOBONAM FRACTVM / QVE TVRCARVM ROBVR / INVICTISSIMO DVCI / PIO ANIMO MEMOR / POSTERITAS / A MDCCCLXXXIII, w otoku FVLMEN POLONIAE LVMEN EVROPAE HORROR ORIENTIS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 125.55 g, 70.4 mm, patyna, ładny
Literatura: H-Cz. 7994

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 421

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 000 zł
4)  470 zł
5)  420 zł