Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Rosja, 50 kopiejek, 1912 ЭБ

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:26:40
169126
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1912 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, rudawa patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 109

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł