Niemcy, 1 Not-Goldmark, 1923

Niemcy, 1 Not-Goldmark, 1923

Niemcy, 1 Not-Goldmark, 1923

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:20:00
169805
Opis: Niemcy - Westfalia - Bielefeld, 1 Not-Goldmark, 1923
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 13.28 g, moneta wybita związku z hiperinflacją w 1923 roku
Literatura: Frenzel 633.1.1

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 566

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  75 zł