Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Niemcy, talar, 1848

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:16:00
169773
Opis: Niemcy - Hanower - Ernest August I 1837-1851, talar, 1848, Hanower
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 107, Dav. 675, Thun 167

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 150

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  85 zł
8)  80 zł