Niemcy, talar (Vereinstaler), 1860

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:15:20
169774
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar (Vereinstaler), 1860, Frankfurt
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 8, Dav. 649, Thun 142

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 125

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  90 zł