Ryga- miasto, szeląg, 1575

Ryga- miasto, szeląg, 1575

Ryga- miasto, szeląg, 1575

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:03:40
169500
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1575, Ryga, MONE NO ARGENTEA na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Haljak typ T-5D 955

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 156

1)  65 zł
2)  60 zł