Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Polska, 2 złote, 1933

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 22:01:20
169103
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 110b

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 91

1)  65 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  42 zł