Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 21:39:40
169560
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, z herbem Prus pod popiersiem króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.85.2.b (R)

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 209

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł