Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 21:38:00
167678
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1539, Gdańsk, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedziana patyna na twarzy króla
Literatura: CNG 64.I.a, PN2-Dut. 187

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 167

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł