Włochy, carlino, bez daty

Włochy, carlino, bez daty

Włochy, carlino, bez daty

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 21:24:00
169758
Opis: Włochy - Neapol - Alfonso I d'Aragona 1442-1458, carlino, bez daty, Neapol, Aw: Tarcza herbowa, wokoło +ALFONSVS : D : G : R : ARAG : S : C : V : F, Rw: Siedzący na tronie Alfonso I, trzymający berło i glob, z lewej strony literka S, wokoło napis +: DNS : M : ADIVT : ET : EGO : DESP : I : M
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.29 g, wykruszony krążek, ciemna patyna
Literatura: CNI 69

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 113

1)  75 zł