Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 21:20:00
169800
Opis: Pomorze Zachodnie - Pyrzyce- miasto, kwartnik, XV w., Aw: Tarcza z kwiatem, MONETA (pierścień) NOV| (pierścień) PIR
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.37 g
Literatura: Dbg-P. 232, Kop. 8493g (R3)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 233

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  70 zł
4)  60 zł