Polska, 2 marki polskie, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:14:20
168959
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 2 marki polskie, 9.12.1916, Generał, seria B, numeracja 0955765
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu w pionie, ugięcia na rogach, bo subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 277 (R2), Miłczak 9b, Ros. 451b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 269

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  95 zł