wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej - Portrety na monetach i banknotach polskich, Osso..

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:12:20
169604
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej - Portrety na monetach i banknotach polskich, Ossolineum 1980
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 8 stron + 136 ilustracji, oprawa kartonowa lakierowana, album pokazujący, jak z biegiem czasu zmieniały się przedstawienia portretowe na polskim pieniądzu, pięknie zachowane

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 126

1)  14 zł
2)  12 zł