wydawnictwa polskie, Aleksandra Krzyżanowska - Skarb denarów rzymskich z Drzewicza, Ossolineum ..

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:09:40
169752
Opis: wydawnictwa polskie, Aleksandra Krzyżanowska - Skarb denarów rzymskich z Drzewicza, Ossolineum 1976
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 88 stron + 46 tablic, oprawa kartonowa, szczegółowe opracowanie ponad tysiąca monet rzymskich ze skarbu ze wsi Drzewicz Nowy, bogato ilustrowane, pięknie zachowane

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 358

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  14 zł
4)  12 zł