wydawnictwa polskie, Igor Chomyn - Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską zwi..

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:08:00
169593
Opis: wydawnictwa polskie, Igor Chomyn - Katalog plakiet, medalionów i medali polskich i z Polską związanych w Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, tom 1 i 2, Warszawa 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 608 i 559 stron, format A4, twarda oprawa, dwujęzyczny (polsko-ukraiński), bogato ilustrowany opis zbioru (1245 pozycji) plakiet, medali i medalionów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki, rzadka i cenna publikacja, ładnie zachowana, łącznie dwie książki

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 548

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  350 zł
7)  310 zł
8)  260 zł
9)  130 zł