wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbioro..

Rozpoczęcie: 19-11-2018 18:00
Zakończenie: 29-11-2018 20:07:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:07:00
169751
Opis: wydawnictwa polskie, Jan Moczydłowski - Ilustrowany katalog obligacji Polski przed i porozbiorowej 1782-1918; Warszawa 1992
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 60 stron katalogu z ilustracjami w tekście, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowane

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 83