wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydan..

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:06:20
169588
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław - Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, 3. wydanie, Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 546 str., kolorowe ilustracje bardzo dobrej jakości, katalog uzupełniony o bony towarowe Pekao i Baltony, oprawa twarda lakierowana, dodatkowo cennik do wydania III i IV

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 832

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł