wydawnictwa zagraniczne, Vlatoslav Novotný, Miroslav Moulis - Mince Československa 1918-1992, Česk..

Rozpoczęcie: 19-11-2018 18:00
Zakończenie: 29-11-2018 20:06:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:06:00
169601
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Vlatoslav Novotný, Miroslav Moulis - Mince Československa 1918-1992, Česke Republiky a Slovenské Republiky 1993-2004, wydanie 11 uzupełnione, Hodonin 2004
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 193 strony formatu ok. A6, oprawa miękka lakierowana, kieszonkowy katalog monet wraz z ich wycenami, nieliczne zaznczenia ołówkiem w tekście, kilkanaście pierwszych stron luźne, bardzo ładnie zachowane

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 61