wydawnictwa zagraniczne, Bernd F. Stutzmann - Die Münzen des 19. Jahrhunderts bis zur Reichsgründun..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:05:40
169594
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Bernd F. Stutzmann - Die Münzen des 19. Jahrhunderts bis zur Reichsgründung, Wiedeń 2004
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 304 strony formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowany katalog monet niemieckich z lat 1800-1870 wraz z ich wycenami

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 243

1)  36 zł