Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:04:40
169596
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossolineum 1990
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wydanie drugie poprawione i uzupełnione, 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, pięknie zachowana

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 122

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł