wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa ..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:03:20
169748
Opis: wydawnictwa polskie, Karol Beyer - Skorowidz monet polskich od 1506 do 1825, reprint, Warszawa 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 + 36 stron + 37 tablic, format B5, oprawa twarda introligatorska, pięknie zachowane

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 511

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  20 zł