wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:03:00
169602
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek, Tadeusz Jabłoński, Władysław Terlecki - Katalog monet polskich 1669-1763, Warszawa 1969, Tadeusz Jabłoński, Władysław Terlecki - Katalog monet polskich 1765 - 1864, Warszawa 1965
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 143 + 194 strony, format ok. A6, oprawa kartonowa + foliowe okładki, bogato ilustrowane katalogi monet polskich wraz z ich wycenami, okładka pierwszego tomu lekko porysowana, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 435

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł