wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:02:20
169589
Opis: wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Jerzy Żukowski - Katalog monet polskich 1697-1763 (epoka saska), Warszawa 1980
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 399 stron, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, na kilku stronach (225-228, 237-240) wada druku, ale bez dużej szkody dla tekstu bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 279

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  28 zł
4)  24 zł