Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:01:20
169333
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 2 Monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 186 stron formatu A5, oprawa kartonowa + okładka, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 446

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  38 zł
7)  34 zł
8)  32 zł
9)  30 zł