Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 29-11-2018 20:01:00
169332
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa + okładka, część kartek luźna, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 557

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  32 zł
10)  30 zł