Zakończenie: 22-11-2018 20:00 ÷ 22:16
Niemcy, denar krzyżowy typu I, II połowa X w.
168140
Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach | II |
330 zł szac. 350 zł 188 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, trojak, 1602
168928
cyfra 2 w dacie w odbiciu lustrzanym | II |
330 zł szac. 250 zł 204 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1/3 talara (1/2 guldena), 1751
169263
litery FWoF (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral'a) | III |
330 zł szac. 500 zł 198 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, grosz, 1535
168861
końcówka napisu na awersie PRV | III+ |
320 zł szac. 200 zł 182 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy, talar (zilveren dukaat), 1673
169274
| III |
320 zł szac. 300 zł 185 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Słowianie, łupawskie naśladownictwo denara krzyżowego, XI w.
140691
Aw: Krótki krzyż z kółkami w kątach; Rw: Krótki krzyż z k... | III |
310 zł szac. 300 zł 126 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1794
168864
| III+/II- |
310 zł szac. 250 zł 219 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1937
168901
Józef Piłsudski | I- |
310 zł szac. 120 zł 231 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, plakieta - Jan Kiliński, ok 1913
169174
jednostronna, sygnowana SZACSZNAJDER, u góry medalion z p... | II- |
310 zł szac. 200 zł 217 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1660 TT
169245
herb Ślepowron bez obwódki i litery T-T na rewersie | II- |
300 zł szac. 150 zł 354 wyświetleń |
14 | zakończona |