Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 12-11-2018 18:00
Zakończenie: 22-11-2018 20:00 ÷ 22:16
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878
Niemcy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878
169204
sygnowany na obrzeżu awersu, P. GROTIOHANN INV. W. KULLRI...
II+

300 zł

szac. 150 zł

254 wyświetleń

7 zakończona
Bizancjum, solidus
Bizancjum, solidus
169222
Aw: Popiersia cesarzy na wprost, napis wokoło dN CONSTATI...
II

1 550 zł

szac. 1 600 zł

554 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 20 złotych, 1925
Polska, 20 złotych, 1925
169255
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego
I

2 300 zł

szac. 2 400 zł

540 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 10 x antoninian bilonowy
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 10 x antoninian bilonowy
169225
5 x Galien, 4 x Klaudiusz II Gocki, 1 x Walerian I
III

260 zł

szac. 200 zł

443 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 9 x antoninian bilonowy
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 9 x antoninian bilonowy
169226
3 x Galien, 5 x Klaudiusz II Gocki, 1 x Salonina
III

240 zł

szac. 180 zł

351 wyświetleń

6 zakończona
Czechy, grosz praski
Czechy, grosz praski
169215
Aw: Korona, wokoło + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS i ...
III+

100 zł

szac. 100 zł

330 wyświetleń

6 zakończona
Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakon Krzyżacki, szeląg
169256
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS...
III+

820 zł

szac. 600 zł

946 wyświetleń

6 zakończona
Polska, denar, 1173-1185/1190
Polska, denar, 1173-1185/1190
140344
Biskup z krzyżem i biblią, z lewej krzyżyk, między krzyże...
II

350 zł

szac. 200 zł

350 wyświetleń

6 zakończona
Polska, półgrosz, 1550
Polska, półgrosz, 1550
168855
końcówki napisów LI / LITVA
I-

105 zł

szac. 100 zł

157 wyświetleń

6 zakończona
Polska, ort, 1623
Polska, ort, 1623
169195
końcówka napisu PRV M
III

150 zł

szac. 150 zł

134 wyświetleń

6 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.