Zakończenie: 22-11-2018 20:00 ÷ 22:16
Niemcy, medal - 6. Krajowe Zawody Strzeleckie w Düsseldorf, 1878
169204
sygnowany na obrzeżu awersu, P. GROTIOHANN INV. W. KULLRI... | II+ |
300 zł szac. 150 zł 254 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
169222
Aw: Popiersia cesarzy na wprost, napis wokoło dN CONSTATI... | II |
1 550 zł szac. 1 600 zł 554 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1925
169255
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego | I |
2 300 zł szac. 2 400 zł 540 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 10 x antoninian bilonowy
169225
5 x Galien, 4 x Klaudiusz II Gocki, 1 x Walerian I | III |
260 zł szac. 200 zł 443 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, zestaw: 9 x antoninian bilonowy
169226
3 x Galien, 5 x Klaudiusz II Gocki, 1 x Salonina | III |
240 zł szac. 180 zł 351 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Czechy, grosz praski
169215
Aw: Korona, wokoło + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS i ... | III+ |
100 zł szac. 100 zł 330 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
169256
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS... | III+ |
820 zł szac. 600 zł 946 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, denar, 1173-1185/1190
140344
Biskup z krzyżem i biblią, z lewej krzyżyk, między krzyże... | II |
350 zł szac. 200 zł 350 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1550
168855
końcówki napisów LI / LITVA | I- |
105 zł szac. 100 zł 157 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
169195
końcówka napisu PRV M | III |
150 zł szac. 150 zł 134 wyświetleń |
6 | zakończona |