Polska, odznaka pamiątkowa nadawana przez Komitet Obchodów 25-lecia Walki o Szkołę Polską

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:15:20
169184
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa nadawana przez Komitet Obchodów 25-lecia Walki o Szkołę Polską, w formie krzyża z wieńcem, w środku stylizowany Orzeł okolony napisem: ZA WALKĘ O SZKOŁĘ POLSKĄ, poniżej rzymska cyfra XXV, Powyżej napisu czasza i dwa języki płomieni wychodzące w górę, z drugiej strony odznaki numer 461, punca, sygnatura oraz nakrętka W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro emaliowane 59 x 38 mm, 24.37 g,

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 217

1)  340 zł
2)  330 zł