Polska, plakieta - Ignacy Jan Paderewski

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:15:00
169172
Opis: Polska - XX w., plakieta - Ignacy Jan Paderewski, jednostronna, popiersie Paderewskiego w prawo, w medalionie wspartym na postumencie z motywami botanicznymi, IGNACY JAN PADEREWSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 152 x 96 mm, 236.28 g

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 377

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  100 zł
5)  90 zł