Francja, medal honorowy Narodowego Towarzystwa Strzeleckiego Gmin Francuskich

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 12-11-2018 18:00
Zakończenie: 22-11-2018 22:04:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:04:20
169028
Opis: Francja - XIX wiek, medal honorowy Narodowego Towarzystwa Strzeleckiego Gmin Francuskich, Aw: Głowa Ceres w lewo, REPUBLIQUE FRANCAISE, Rw: w środku tarcza strzelecka, SI VIS PACEM PARA BELLUM, powyżej korona muralis, nad koroną FOUR LA PATRIE, broń wpleciona w wieniec laurowy, SOCIÉTÉ NATIONALE DU TIR DES COMMUNES DE FRANCE, MEDAILLE D'HONNEUR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 51 mm, 50.81 g

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 105