Francja, medal na 100.lecie rewolucji we Francji, 1889

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:04:00
169029
Opis: Francja - XIX wiek, medal na 100.lecie rewolucji we Francji, 1889, sygnowany VAUTHIER GALLE F, Aw: Głowa Ceres w lewo, powyżej gwiazdka, REPUBLIQUE FRANCAISE, Rw: W wieńcu RECOMPENSES AUX OUVRIERS, nazwisko w 3 wersach: ESTHER DUVAUCHELLE DOULLENS, w otoku CENTENAIRE DE LA REVOLUTION FRANCAISE, SOMME1889
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 45 mm, 45.36 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 256

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł