Francja, medal

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Francja, medal

Francja, medal

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 22:03:40
169030
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal, wybity z okazji wystawy światowej zorganizowanej w 1855 roku w Paryżu, sygnowany E A OUDIN na awersie i CAQUÉ F na rewersie, Aw: Głowa Napoleona III w wieńcu w lewo, NAPOLEON III EMPEREUR, Rw: Kobieta (Francja) stojąca na wprost, po jej bokach siedzące alegorie sztuki i przemysłu, EXPOSITION UNIVERSELLE, w odcinku LA FRANCE COURONNE L'ART ET L'INDUSTRIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 37 mm, 20.49 g

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł