Rosja, 50 kopiejek, 1913 ВС

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 50 kopiejek, 1913 ВС

Rosja, 50 kopiejek, 1913 ВС

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:58:20
169128
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 ВС, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, rudawa patyna
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 101

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  48 zł