Niemcy, talar, 1799 IEC

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1799 IEC

Niemcy, talar, 1799 IEC

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:43:40
168888
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1763-1806, talar, 1799 IEC, Drezno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro , złotawa patyna
Literatura: Dav. 2701, Schnee 1092, Kahnt 1089

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 204

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  270 zł
7)  180 zł