Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1672

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:38:00
169273
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, 1/2 patagona, 1672, Antwerpia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 346 (R1)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 57

1)  155 zł
2)  150 zł