Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1631

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:37:40
169272
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Flandria, 1/4 patagona, 1631, Brugia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na awersie
Literatura: Delmonte 313

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 119

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  48 zł