Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1632

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:37:20
169271
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/2 patagona, 1632, Antwerpia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 301

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  140 zł