Austria, batzen, 1522

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, batzen, 1522

Austria, batzen, 1522

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 21:27:40
168853
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Mateusz Lang Wellenburg 1519-1540, batzen, 1522, Salzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, delikatna patyna
Literatura: Probszt 260, Zöttl 264

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 266

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  110 zł