Polska, 10 złotych, 1938

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:55:40
169049
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładnie zachowany, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 116

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  130 zł