Polska, trojak, 1593

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1593

Polska, trojak, 1593

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:35:20
168931
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1593, Ryga, końcówka napisu LIV na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna na rewersie
Literatura: Iger R.93.1.d,- jednak bez dwukropka po LIV, K.-G. 20

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 96

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  90 zł