Polska, półtorak, 1614

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, półtorak, 1614

Polska, półtorak, 1614

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:33:40
169238
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, półtorak, 1614, Kraków, z pięciopolową tarczą herbową i hakami na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Górecki K.14.2.b (R1), Kop. 830 (R)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 275

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  250 zł
4)  165 zł
5)  70 zł