Polska, trojak, 1597
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597
Cena wylicytowana: 120 zł
168921
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Wschowa, wąska głowa króla, falowana kryza pozioma, odmiana napisu - SIGI 3 |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładnie zachowany, ciekawie wybita litera L w MDL |
Iger W.97.1.g |
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254
1) 120 zł
2) 115 zł
3) 105 zł
4) 100 zł
5) 90 zł
min |