Polska, ort, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:26:40
168956
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na obrzeżu, ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD23-115

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  125 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  60 zł