Polska, grosz, 1546

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1546

Polska, grosz, 1546

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:23:40
169234
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz, 1546, Wilno, końcówki L/LITVA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ladny
Literatura: Kop. 3280 (R1), Ivanauskas 5SA4-2 (R)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 261

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł