Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:14:40
140689
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Krzyż z literami O-Δ-O-Δ w kątach, wokoło imitacja napisu; Rw: Kapliczka saksońska, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.94 g, gięty, bardzo charakterystyczne liternictwo spotykane jedynie na monetach w okolicach Wielkopolski

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 288

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  105 zł