Słowianie, naśladownictwo łupawskie denara bawarskiego

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:14:20
140665
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo łupawskie denara bawarskiego, Krzyż z kulkami w kątach, wokoło imitacja napisu / Dach świątyni, pod nim litery
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.13 g, gięty, bardzo ciekawy - wzorowany na obolu bawarskim z X w.
Literatura: podobny do Inventar II 136:821

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 137

1)  60 zł