Niemcy, denar typu OAP (naśladownictwo?)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:11:40
167962
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.67 g, gięty, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 222

1)  36 zł