Niemcy, denar typu OAP, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar typu OAP, XI w.

Niemcy, denar typu OAP, XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:10:40
140683
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, XI w., Aw: Krzyż z literami O-D-D-O w kątach, wokoło fragmenty napisu; Rw: Kapliczka saksońska, po bokach z, wokoło ATEAHLHT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 1.16 g, gięty
Literatura: Hatz typ IV.20

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 111

1)  30 zł