Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 22-11-2018 20:02:20
167584
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: Łuk, niżej strzała, niżej ΠΑN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.88 g
Literatura: SNG Cop. 46

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 357

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł